Cztery zalety, które najbardziej doceniają klienci Prostej strony, a których ciężko doszukać się u konkurencji...

Dożywotnia gwarancja na stronę.

Po co Ci ona?

Szybkość realizacji, strona gotowa w 5 dni lub szybciej!

Wiemy! Czas to pieniądz. Nie rozumiemy, dlaczego inni karzą Ci czekać na stronę tygodniami. U nas zaczynasz zarabiać już po 5 dniach od przekazania wytycznych.

Wiesz, że technologia tak pędzi do przodu, że nawet Internet za nią nie nadąża? Nie martw się, zawsze dostosujemy Twoją stronę do aktualnych wymagań przeglądarek - nawet za +5 lat!

Indywidualny projekt graficzny wraz z legalnymi i profesjonalnymi zdjęciami

Niezwykle prosta edycja treści i zdjęć bezpośrednio na stronie internetowej.

Twój deweloper zaginął w czasoprzestrzeni? Masz już dosyć proszenia o zmiany na stronie, tłumaczenia co zmodyfikować, wysyłania błagalnych maili, płacenia za zmiany? U nas jesteś Panem własnej strony, sam robisz korektę, kiedy tylko masz na to ochotę.

Dobrze wiesz, że aby strona dawała korzyści, musi dobrze wyglądać i pasować do swojej branży. My też to wiemy, dlatego nie korzystamy z gotowych grafik. Dla wzmocnienia wizerunku wykorzystamy profesjonalne, legalne zdjęcia, których nie ściągniesz za darmo z Google images….

Co zawiera prosta strona?

Czyli wszystko to, czego możesz oczekiwać w cenie:

Twoja strona będzie responsywna (RWD)

Jej grafika zostanie zaprojektowana tak, aby użytkownik klikając myszką lub dotykając palcem, mógł łatwo i przyjemnie się po niej poruszać. Bez względu na to czy wyświetli ją na ekranie 40 calowego telewizora, czy na smartfonie.

Otrzyma unikalną grafikę. Co to oznacza?

Projektując nie korzystamy z gotowych wzorów i templatek. Dlatego możesz być pewien, że nikt nie będzie miał Takiej strony jak Twoja. Jeśli nasze portfolio mija się z Twoją wizją, to proszę nie oczekuj, że trafimy w Twoje gusta. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy, dlatego w takim przypadku sugerujemy, abyś zamówił stronę w innej firmie.

Będzie przyjazna wyszukiwarce Google

Pod względem wydajności (google speed test) nasze strony plasują się w ścisłej czołówce. Otrzymują status mobile friendy, który promuje je wyżej wynikach wyszukiwania. Dzięki zastosowanemu certyfikatowi SSL, strony oceniane są przez Google jako bezpieczne, zyskując kolejną przewagę w rankingu wyszukiwania.

Formularze kontaktowe

Nieważne jakie dane chcesz zbierać przy pomocy formularza. Możesz zamówić prostą formę z pytaniem o telefon i adres e-mail, jak i rozbudowany formularz z dowolnymi pytaniami i gotowymi opcjami do wyboru. Za każdym razem, gdy klient użyje formularza, Ty otrzymasz jego zapytanie na adres e-mail.

Projekt Logo

Jeśli nie posiadasz logo, to zaprojektujemy je w cenie strony. Logo tworzymy z ogólnie dostępnych czcionek i elementów. Po zakończeniu zlecenia otrzymasz od nas logo w formacie PNG z przezroczystym tłem. Będziesz  mógł je dowolnie używać, np. zamieszczać na portalach społecznościowych.

Mapa dojazdu

Integracje social media

Jeśli prowadzisz biznes stacjonarny lub po prostu chcesz zwiększyć wiarygodność firmy, to możemy zintegrować stronę z aktywną mapą Google Maps, dzięki której klienci łatwo do Ciebie trafią.

Nie tylko dodamy odnośniki do profili społecznościowych, ale możemy także wyświetlać zdjęcia z Facebook czy Instagram bezpośrednio w galerii Twojej strony.

Systemy sprzedażowe

Systemy rezerwacyjne

Potrzebujesz uruchomić na stronie sprzedaż produktów lub usług? Doradzimy Ci, z którego systemu najlepiej skorzystać i zintegrujemy go z Twoją stroną. Jednorazowa opłata za usługę to jedynie £49.

Potrzebujesz uruchomić na stronie sprzedaż produktów lub usług? Doradzimy Ci, z którego systemu najlepiej skorzystać i zintegrujemy go z Twoją stroną. Jednorazowa opłata za usługę to jedynie £49.

Dlaczego prosta strona nie jest dla każdego?

Czyli wszystko, czego nie otrzymasz kupując naszą usługę

Dobrze wiesz, że rzeczy które są do wszystkiego, ostatecznie okazują się do niczego. Nie inaczej jest ze stronami internetowymi. Jak sama nazwa wskazuje, specjalizujemy się w prostych stronach internetowych, co umożliwia nam ekspresową budowę, a Tobie zaistnienie w sieci już po 5 dniach od dostarczenia wytycznych. Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanej strony, skontaktuj się na hello@prostastrona.net po indywidualną wycenę.

Zapewniamy prawdziwe 100% gwarancji zadowolenia z zakupu lub zwrot pieniędzy

Jeśli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, to zwrócimy Ci pieniądze bez zadawania zbędnych pytań!

ZAMÓW STRONĘ

OFERTA

POMOC

NOWOŚCI I PROMOCJE

All rights reserved to WebbayEU Limited

100% gwarancji zadowolenia lub zwrot pieniędzy