Zobacz jak łatwo zamówić stronę

Prosta strona łączy firmy z ich klientami, dzięki prostocie i szybkości realizacji.

1

Składasz zamówienie on-line

Możesz zapłacić za stronę z góry lub skorzystać z zakupu na dwie raty. Obsługujemy płatności PayPal lub kartą kredytową. Do złożenia zamówienia potrzebujesz jedynie adres e-mail.

2

Przekazujesz nam swoje wytyczne

Dzięki specjalnemu formularzowi, proces przekazania materiałów na stronę jest bardzo prosty i szybki. Im więcej otrzymamy detali, tym lepiej spełnimy Twoje oczekiwania dotyczące wyglądu i zawartości strony internetowej.

3

Realizacja zamówienia

Od momentu przesłania wytycznych, w ciągu 5 dni otrzymasz gotową stronę internetową. Nie martw się jeśli coś okaże się nie po Twojej myśli, będziesz mógł zgłosić trzy nieodpłatne poprawki. Nie zapominaj także o 100% gwarancji zadowolenia lub zwrocie pieniędzy. U nas to naprawdę działa, choć nie licz na takie dogodne rozwiązanie u konkurencji

Potrzebujesz więcej informacji?

Zobacz o co inni najczęściej pytali:

 • Czy otrzymam zwrot pieniędzy jeśli wykonana strona mi się nie spodoba?

  Jeśli z jakiegoś powodu będziesz nie zadowolony z otrzymanej strony możesz poprosić o zwrot kosztów jej budowy.

   

  W cenie realizacji masz też prawo do zgłoszenia 3 poprawek.

 • Czy wykonujecie strony internetowe także po Angielsku?

  Oczywiście, że tak. Wykonujemy strony zarówno po Polsku jak i po Angielsku. Podczas dostarczania wytycznych wybierasz język strony i dostarczasz stosowne materiały. Jeśli masz problem z napisaniem treści lub angielskim tłumaczeniem możesz skorzystać z usługi copywritera lub tłumacza.

 • Czy mogę przenieść otrzymaną stronę do innej firmy?

  Oczywiście, że tak. W każdym momencie możesz poprosić nas o kopię swojej  strony i zainstalować w innej firmie. Pamietaj jednak, że taka przeprowadzka pozbawi Cię dożywotniej gwarancji, domeny, poczty email i certyfikatu szyfrowania SSL. Opuszczając nas stracisz także możliwość prostej edycji strony myszką.

 • Ile kosztuje utrzymanie strony w Internecie?

  W pierwszym roku nie ponosisz żadnych kosztów związanych z utrzymaniem strony w Internecie. Po upływie roku możesz przenieść swoją stronę do innej firmy lub przedłużyć hosting na kolejny rok za £89.

   

  Jak długo jesteś naszym klientem, tak długo otrzymujesz darmową domenę, certyfikat SSL oraz firmowy adres email bez żadnych dodatkowych opłat.

 • Jak w praktyce wygląda zwrot pieniędzy?

  Jeśli chcesz zwrócić stronę i otrzymać zwrot kosztów musisz nas o tym poinformować wysyłając maila na hello@prostastrona.net

   

  Pieniądze zostaną zwrócone na konto paypal lub kartę z której zostało opłacone zamówienie w czasie do 7 dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia.

 • Ile mam czasu na zgłoszenie informacji o poprawkach lub rezygnacji ze strony?

  Masz 10 roboczych licząc od dnia uruchomienia strony w Internecie na zlecenie poprawek lub rezygnację ze strony.

   

  Po upływie 10 dni uznajemy, że w pełni zaakceptowałeś projekt i od tego momentu nie możesz już otrzymać zwrotu pieniędzy.

 • Ile lat działa bezpłatna pomoc? Jak szybko usuwane są ewentualne problemy?

  Zazwyczaj na wszelkie zgłoszenia odpowiadamy w przeciągu kilku godzin, a maksymalny czas reakcji na zgłoszenie wynosi 72h.

   

  Bezpłatna pomoc jest bezterminowa, aby ja otrzymać musisz być naszym aktywnym klientem czyli posiadać opłacony prosty hosting.

Zapewniamy prawdziwe 100% gwarancji zadowolenia z zakupu lub zwrot pieniędzy

Jeśli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, to zwrócimy Ci pieniądze bez zadawania zbędnych pytań!

ZAMÓW STRONĘ

OFERTA

POMOC

NOWOŚCI I PROMOCJE

All rights reserved to WebbayEU Limited

100% gwarancji zadowolenia lub zwrot pieniędzy